Fotó: pfla.hu

Az ETO-nál is szívesen látnák a Puskás Akadémia egyik legnagyobb tehetségét

A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia egyik legnagyobb tehetségének tartott Mondovics Kevint az ETO FC is kinézte magának. 
Csakfoci.hu 2025. augusztus 14., csütörtök 13:57
Fotó: pfla.hu
A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia egyik legnagyobb tehetségének tartott Mondovics Kevint az ETO FC is kinézte magának. 
Szerző: Csakfoci.hu 2025. augusztus 14., csütörtök 13:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk úgy tudja, hogy a 18 éves felcsúti csatár, Mondovics Kevin az ETO célpontja, a győriek szívesen látnák soraikban a tehetséges játékost. A 170 centiméter magas támadót a klub egyik legnagyobb ígéretének tartják, akinek a jövő nyárig szól a szerződése a Puskásnál. Információink szerint csapata is szeretné megtartani és hosszabbítanának Mondoviccsal, de a hamarosan lejáró kontraktus miatt a Győr helyzete sem esélytelen a labdarúgó megszerzése ügyében.

Mondovics a 2023/2024-es idény óta tartozik a Puskás Akadémia első csapatának kötelékébe, korábban pedig Gyirmóton nevelkedett. Az előző idényben jött el számára az áttörés, hiszen amellett, hogy az Ifjúsági Bajnokok Ligájában a legjobb 32 közé jutott U19-es csapatban volt meghatározó játékos (5 meccsen 5 gól és 2 gólpassz volt a mérlege), az NB I-ben 8 összecsapáson (1 gól), az NB II-ben, a Csákvár kölcsönjátékosaként pedig 6 találkozón léphetett pályára, és a másodosztályban is volt 1-1 gólja, illetve asszisztja, de a Magyar Kupában is betalált egyszer.

Mondovics eddig egyetlen NB I-es gólja:

Olvastad már?
Az NB I-es újonc csapna le a DVTK száműzött légiósára
A Csakfoci értesülései szerint támadószekcióját erősítené a Kazincbarcika.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Horvát védő jött
Rocco Zikovic személyében 21 éves horvát belső védővel erősített a Nyíregyháza. A fiatal játékos Salzburgból érkezett.
Fradi
Cissé távozott
A Fradi bejelentette, hogy az elmúlt évek alapembere, Ibrahim Cissé máshol folytatja karrierjét.
ZTE
Tesztelik őket
A Fluminense U20-as csapatának szélsőjét, Arthur Henriquét és a 19 éves szenegáli védőt, az osztrák negyedosztályú St. Pölten Juniorstól érkező Beckaye Haidarát is tesztelik. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz