Fotó: dvtk.eu

Az NB I-es újonc csapna le a DVTK száműzött légiósára

A Csakfoci értesülései szerint támadószekcióját erősítené a Kazincbarcika.
Csakfoci.hu 2025. augusztus 12., kedd 14:28
Fotó: dvtk.eu
A Csakfoci értesülései szerint támadószekcióját erősítené a Kazincbarcika.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. augusztus 12., kedd 14:28

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, az NB I-ben szereplő Diósgyőr kitette a keretéből Rudi Pozeg Vancast és Sinisa Sanicanint, és megfelelő ajánlat esetén el is engednék a két légióst.

A Csakfoci információi szerint Pozeg Vancas iránt már van is érdeklődő, méghozzá az élvonal újonca, a Kazincbarcika. Úgy tudjuk, már zajlik az egyeztetés a klubok között, ám az átigazolás nem jelenthető ki biztosra, ugyanis a 31 éves játékosért külföldről is van érdeklődés.

A támadó a feljutást követően érkezett Diósgyőrbe, és azóta 57 bajnoki és 6 Magyar Kupa mérkőzésen lépett pályára. A mostani idényben is van már két meccse, mindkétszer kezdőként lépett pályára, a második fordulóban pedig gólt is szerzett a Zalaegerszeg ellen, sőt, portálunknál a forduló válogatottjába is bekerült.

A Kazincbarcika három forduló után pont nélkül áll a tabella utolsó helyén, így nem meglepő, hogy tovább erősítené keretét.

Olvastad már?
Diósgyőr: A "magyarszabályra" hivatkozva száműztek két légióst a fővárosi zakó után - hivatalos
Erősítéseken is dolgoznak még Kovács Zoltánék.
Elolvasom

 

Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz