Fotó: M4 Sport
Pintér Attila Filip elképesztő góllal debütált az NB II-ben.
Vasárnap este beszámoltunk róla, hogy a Haladás közel nyolcvan percet emberhátrányban játszva mentett pontot a Győrben a labdarúgó NB II nyolcadik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
Az 1-1-re végződő bajnokin a szombathelyiek egyenlítő gólját Pintér Attila 17 éves fia - Filip - szerezte, aki ezen a mérkőzésen debütált a magyar másodosztályban. Külön érdekesség, hogy a fiatal támadó a győri csapatban nevelkedett, később pedig osztrák csapatok utánpótlásában is szerepelt.
Pintér gólja (videó: M4 Sport)
Olvastad már?
NB II: Csizmadiát menesztette a kiesőhelyen álló csapat - hivatalos
Honlapunk úgy tudja, hogy már ma leválthatják Csizmadia Csabát, a Gyirmót vezetőedzőjét. Nem sokkal később hivatalos lett a hír.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.