Fotó: dvtk.eu

A Mezőkövesd játékosa megint megmutatta, miért az NB I egyik legjobb csatára - videó

Stefan Drazic remek átvétellel hozta magát lövőhelyzetbe, majd pontosan is célzott a Diósgyőr ellen. 
Csakfoci.hu 2023. augusztus 6., vasárnap 18:37
Fotó: dvtk.eu
Stefan Drazic remek átvétellel hozta magát lövőhelyzetbe, majd pontosan is célzott a Diósgyőr ellen. 
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 6., vasárnap 18:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, a Mezőkövesd és a Diósgyőr élvezetes, hatgólos meccset játszott egymással, a találkozó végén pedig a miskolciak örülhettek 4-2-s győzelmüknek.

A hazaiak szerb támadója, Stefan Drazic azonban megint kitett magáért, csapata mindkét gólját ő szerezte és az első találata különösen emlékezetesre sikeredett. A 30 éves légiós a 48. percben (az özönvízszerű eső miatt elrendelt közel egyórás játékmegszakítást követően) egy lefejelt labdát kezelt le háttal a kapunak, ezzel helyzetbe is hozta magát. majd egy fordulás után 16 méterről a jobb alsóba lőtt.

Klasszis csatárteljesítmény volt.

Olvastad már?
Spanyol csapat is érdeklődik a Fradival 4 bajnokságot nyerő válogatott játékos iránt - a részletek
Mint ismert, Vécsei Bálinttal nem hosszabbított szerződést a Ferencváros. A középpályás szabadon igazolható és több külföldi lehetőség is felmerülhet vele kapcsolatban.
Elolvasom
Átigazolások
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Légiósok
Tóth Balázs
Nyíltan beszélt Tóth Balázs helyzetéről a Blackburn Rovers trénere.
Tovább az összes átigazoláshoz