A Fradi nyerőembere: "Az első félidőt el kell felejteni"

Stjepan Loncar szerint az első gólig volt nehéz dolguk Mezőkövesden.
Csakfoci.hu 2024. április 1., hétfő 9:34
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 1., hétfő 9:34

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros a bosnyák Stjepan Loncar duplájának is köszönhetően 3-0-ra győzött a Mezőkövesd otthonában, így növelte előnyét az Újpest ellen vereséget szenvedő Paks előtt az NB I tabellájának élén.

Az első gól megszerzése volt a nehezebb, mert addig nem játszottunk jól. Az első félidőt el kell felejteni, mert túl sok hibát követtünk el a passzjátékot, a taktikát illetően is. Aztán 1-0 után sikerült kihasználnunk azt, hogy kinyílt az ellenfél, ebből született a második és a harmadik gólunk is. Ez a mi utunk, mérkőzésről mérkőzésre haladunk.

Azt nem tudom, mi változott velem kapcsolatban, mióta visszatértem, az biztos, hogy nagyon jól érzem magam a Ferencvárosnál és mindent beleadok a csapatért. Minden gól nagyon fontos számomra, de ugyanúgy a csapat számára is, ami a leginkább számít - értékelt az M4 Sportnak a 27 éves középpályás, aki az idény első felét a kazah Astanánál töltötte kölcsönben.

Stankovic: "Az első 30 percben nem úgy játszottunk, amit a mi szintünkön megkövetelünk", Bognár: "A futballban helyzet nélkül is lehet nyerni" - értékelések
Az NB I 26. fordulójának vasárnapi játéknapján két mérkőzést rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.