Tóth Borisz a DVTK-tól érkezett kölcsönben a Siófokhoz.
Tóth Borisz 2018 szeptemberében, mindössze 16 évesen kapott profi szerződést Diósgyőrben, majd nem sokkal később az NB I egyik legfiatalabb debütánsa lett.
Azóta Kazincbarcikán, majd Tiszaújvárosban is szerepelt kölcsönben - utóbbi csapatban ősszel hat gólt szerzett, 5 alkalommal talált a hálóba az NB III-ban, illetve eredményes volt a MOL Magyar Kupában, a Nyíregyháza ellen is. A DVTK színeiben pedig egyelőre 4 tétmeccsnél jár a 21 éves középpályás.
Aki tavasszal a Siófok mezét viselheti majd, a hétvégén, a Tiszakécske otthonában 3-1-re megnyert bajnokin már a kispadon ülhetett a játékos.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)