NB II: Véget ért a leghosszabb veretlenségi sorozat, nem várt bravúr Szegeden - eredmények

A kiesőhelyen álló Ajka 2-0-s győzelmet aratott a negyedik Szeged vendégeként vasárnap a labdarúgó NB II 20. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. február 11., vasárnap 19:39
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 11., vasárnap 19:39

Az Ajka összeségében csak a második idegenbeli sikerét aratta, ráadásul annak a Szegednek az otthonában, amely eddig csak egyszer kapott ki hazai pályán (és 13 találkozó óta veretlen volt az NB II-ben, amire az idényben nem volt példa egyik csapat részéről sem), mostani veresége pedig a harmadik helye elvesztését is jelentette egyben. Ráadásul 592 játékperc után kapitulált ismét a Szeged védelme - hívta fel a figyelmet a szegedma.hu.

A Haladás döntetlent játszott otthon a tabellán 5. Kozármislennyel, míg a Siófok három ponttal távozott Tiszakécskéről, a két csapat alsóházi rangadójáról, amelyen a házigazda közel fél órát emberhátrányban játszott. (MTI / csakfoci.hu)

Merkantil Bank NB II, 20. forduló:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Ajka 0-2 (Nagy K. 22. – 11-esből, Tajthy 72.)

Haladás – Kozármisleny 1-1 (Tarján 85., ill. Molnár 22.)

Tiszakécske – Siófok 1-3 (Zamostny 26. ill. Németh B. 15., 63., Kitl 70.) - piros lap: Lehoczky (Tiszakécske, 68.)

NB II: A listavezető nem bírt a Honvéddal, az ETO közelebb lépett a Szparihoz - eredmények, videó
1-1-s döntetlent játszott az NB II-ben éllovas Nyíregyháza Kispesten, így a Szpari elsőszámú öldőzője, az ETO a Csákvár 2-1-s legyőzésével közelebb lépett riválisához.