Fotó: M4 Sport

A Diósgyőr edzője még meg is védte sportszerűtlen kapusát: "Rúgjon az MTK-nak gólt a gyerek" - videó

Kuznyecov Szergej nem talált semmi kivetnivalót kapusa cselekedetében, aki alaposan elrontotta egy kisfiú születésnapját.
Budai László 2023. március 14., kedd 8:04
Szerző: Budai László 2023. március 14., kedd 8:04

Sportszerűtlen jelenetet láthattak a szurkolók a hétfő esti, MTK-Diósgyőr (4-2) mérkőzés szünetében. A második félidei kezdőrúgást egy kisfiú, a kék-fehérek születésnapos utánpótlás-labdarúgója, Varga Énok végezhette el, aki nagy lendülettel vezette rá a labdát az ellenfél kapujára, a vendégek kapusa, Senkó Zsombor azonban nem adta meg azt az örömöt a gyermeknek, hogy gólt lőhessen, kétszer is védte a lövését, majd elrúgta a labdát. Az igen elkeseredett kisfiút a testvére vitte le az eset után a pályáról.

A jelentről a találkozót követő sajtótájékoztatón a DVTK vezetőedzőjét, Kuznyecov Szergejt is megkérdezték, aki nem látott semmi kivetnivalót, inkább megvédte kapusát.

Rúgjon az MTK-nak gólt a gyerek

- nyilatkozta tömören Kuznyecov, derült ki az nso.hu videójából.

Az ominózus jelenet az M4 Sport videóján

Békejobbot nyújt az MTK-s kisfiú édesapja: "Nem neheztelünk Zsombira, a kispadról »nyomták ezt neki«" - szívesen találkoznának a diósgyőri kapussal
A hétéves Varga Énok apukája szeretné, ha a Diósgyőr kapusa érezné, hogy egy rossz döntéstől még nem áll meg az élet. Az MTK azzal kárpótolta a kisfiút, hogy meghívta őt a felnőttek edzésére.