Fotó: Bordeaux

A Bordeaux ex-játékosa tűnt fel az NB I-es csapat edzőmeccses keretében

A győriek a legutóbb a francia Bordeaux együttesében szerepelt Nfansu Njiét is nevezték a Sigma Olomouc elleni edzőmeccsre. 
Budai László 2025. január 15., szerda 12:54
Fotó: Bordeaux
A győriek a legutóbb a francia Bordeaux együttesében szerepelt Nfansu Njiét is nevezték a Sigma Olomouc elleni edzőmeccsre. 
Szerző: Budai László 2025. január 15., szerda 12:54

Új játékos tűnt fel az ETO FC Győrnél a csapat SK Sigma Olomuc elleni edzőmeccsén. A zöld-fehérek a kispadra nevezték a 20 éves Nfansu Njiét, aki az előző szezonban a jelenleg francia negyedosztályú, egykoron szebb napokat is látott Bordeaux játékosa volt, négy meccsen 42 percet játszott az együttesben.

A gambiai fiatal - bár korábban 2026-ig szóló szerződést kötött - tavaly nyáron elhagyta a klubot, azóta szabadon igazolható.

Ezerrel pörög a hazai átigazolási piac, folyamatosan frissülő rovatunkban semmiről nem maradsz le, csak kattints!

Olvastad már?
Lang Ádám közelebb került a hazatéréshez, ebben az NB I-es csapatban folytathatja - sajtóhír
A HAON információi szerint közeledtek egymáshoz Lang Ádám és a Debreceni VSC álláspontjai.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz