Salah otthagyhatja a válogatottat, megvan a Juve első komoly igazolása - vb-összefoglaló, külföldi körkép

Ezek voltak a szerdai nap legfontosabb és legérdekesebb hírei a foci vb-ről és a nemzetközi átigazolási piacról.
Csakfoci Admin 2018. június 20., szerda 20:48
Ezek voltak a szerdai nap legfontosabb és legérdekesebb hírei a foci vb-ről és a nemzetközi átigazolási piacról.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 20., szerda 20:48

FOCI VB

Ez igen: a szenegáliak példát mutattak a világ szurkolóinak

Foci vb: Ronaldo megelőzte Puskást, és győzelemre vezette a portugálokat – videó

Egyiptomi válogatott: Az elmogaz.com egyiptomi oldal és több Twitter bejegyzés szerint Mohamed Salah úgy döntött, elhagyja az egyiptomi válogatottat és nem lép pályára a Szaúd-Arábia elleni csoportmeccsen. A hírek szerint a Liverpool szélsője összeveszett az Egyiptomi Labdarúgó-szövetség illetékeseivel, miután az oroszok elleni meccs előtt a csapat szállodájában nem lehetett nyugodt körülmények között pihenni. A híreszteléseket még nem erősítették meg hivatalosan.

Dél-Korea: Pak Dzsu Hóra az első csoportmérkőzésen elszenvedett combizomsérülése miatt a labdarúgó-világbajnokság további részében már nem számíthat a dél-koreai válogatott. Az ázsiai csapat vezetője a japán hírügynökségnek elmondta, hogy a 31 éves futballista – akit a 28. percben le kellett cserélni, és valószínűleg három hetet ki kell hagynia ­– nem utazik haza, hanem a vb idején a válogatottal marad. (MTI)

Angol válogatott: Dele Alli combsérülést szenvedett a Panama elleni csoportmeccsen. A Tottenham játékosát Gareth Southgate már lecserélte volna az első félidőben, de a középpályás egészen a 80. percig a pályán maradt.

ANGLIA

Chelsea: Továbbra is biztosra veszi a nemzetközi sajtó, hogy Maurizio Sarri lesz a Chelsea vezetőedzője. A Telegraph úgy tudja, hogy az 59 éves olasz szakember első igazolása Dries Mertens lesz. (Telegraph)

Brit sajtóhírek szerint a Chelsea legendás játékosa, Gianfranco Zola idén nyáron visszatér egykori sikereinek helyszínére, ahol az edzői stáb tagjaként fog dolgozni. (Sun)

Manchester United: A Sky Sports információi szerint a Manchester United csütörtökön mutatja be az új szerzeményét, Fredet. A 25 éves középpályás az ukrán Sahtar Donyecktől igazolt a manchesteriekhez.

Liverpool: A Daily Mail információi szerint Emre Can orvosi vizsgálaton fog részt venni a Juventusnál. (Daily Mail)

Crystal Palace: A Crystal Palace 120 ezer fontos fizetéssel láncolná magához az elefántcsontparti válogatott támadóját, Wilfried Zahát. (Mirror)

Arsenal: Az Arsenal vezetősége megkezdte a tárgyalásokat a Sevilla középpályásának, Ever Banegának az ügynökével a játékos átigazolásával kapcsolatban. (Mirror)

Tottenham: A Tottenham mellett az Arsenal is leigazolná a Liverpool csatárát, Rhian Brewstert. (Sun)

Derby County: Az angol másodosztályban szereplő Derby County május végén kinevezett edzője, Frank Lampard megszerezné a Hertha BSC csatárát, Salamon Kalout. A Bild szerint Berlinban azt válaszolták az angolok megkeresésére, hogy egy nyolcszámjegyű ajánlattal (euróban) próbálkozzanak, és akkor lehet beszélni a folytatásról. (Bild)

West Ham: A West Ham United a hivatalos oldalán jelentette be, hogy leigazolták a Swansea City kapusát, Lukasz Fabianszkit. A lengyel hálóőr három évre kötelezte el magát, brit sajtóhírek szerint a londoniak 7 millió fontot fizettek érte. (Sky Sports)

SPANYOLORSZÁG

Real Madrid: Spanyol sajtóhírek szerint az ukrán Zorja Luhanszk kapusa, Andrij Lunyin a nyártól a Real Madriddal kezdi meg a felkészülést. A hírek szerint a madridiak 14 millió eurót fizettek érte, és az újdonsült edző, Julen Lopetegui a felkészülési időszak végén dönt a játékos sorsáról. (Marca)

Barcelona: A katalán Sport információi szerint a Barcelona kifizeti Clément Lenglet 35 millió eurós kivásárlási árát a nyári átigazolási időszak nyitányán. A hírek szerint a Sevilla és a Barcelona már megegyezett egymással és a francia játékossal is sikerült megállapodni. A Sport értesüléei szerint Lenglet ötéves szerződést fog aláírni. (Sport)

OLASZORSZÁG

Lazio: Ciro Immobile a híresztelésekkel ellentétben kijelentette, hogy a következő idényt is a Lazionál kezdi meg. "Boldog vagyok Rómában, jól érzem magam az olasz fővárosban, ahogy a családom is." - mondta csatár. (Football Italia)

NÉMETORSZÁG

Hoffenheim: A Newcastle és a Bayern München is megszerezné a Hoffenheim horvát válogatott középpályását, Andrej Kramaricsot. (Talksport)

Nézd meg partneroldalunk, a Tiki-Taka TV videóját is

 

Címkék: #külföld foci
Neked ajánljuk
Átigazolások
ETO FC Győr
Román jobbhátvéd érkezett
Ismét igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az ETO FC Győr ugyanis hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy szerződtette Stefan Vladoiut az ukrán élvonalbeli Kolostól.
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz