Fotó: twitter.com/OfficialASRoma

Topligák: Botlott a Fradi EKL-ellenfele, Mourinho csapata nagy pofonba szaladt bele - eredmények, videók

Nem bírt a Frosinonéval a Fiorentina, amelyre hétfőn még egy bajnoki vár a Fradi elleni EKL-meccs előtt. Spanyolországban a Real Madrid legyőzése után ismét begyűjtötte a három pontot az Atlético.
Nyikes Zoltán 2023. szeptember 28., csütörtök 22:51
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. szeptember 28., csütörtök 22:51

A Ferencvárossal azonos Konferencia Liga-csoportban szereplő Fiorentina 1-1-es döntetlent játszott a Frosinone vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság hétközi hatodik fordulójában. A firenzei gárda hétfőn még bajnokin fogadja a Cagliarit, egy hét múlva pedig a KL-ben látja vendégül a magyar bajnokot, míg Budapestre december közepén utazik.

José Mourinho csapata, az AS Roma hatalmas meglepetésre sima vereséget szenvedett a Genoa otthonában. Az Alberto Gilardino vezette hazaiak a félidőre 2-1-es előnnyel vonulhattak, majd a szünet után  még kétszer eredményesek voltak.

Serie A, 6. forduló

Frosinone-Fiorentina 1-1 (Soule 70., ill. N. González 19.)

Monza-Bologna 0-0 Kiállítva: Saelemaekers 87. - Bologna
Genoa-AS Roma 4-1 (Gudmundsson 5., Retegui 45., Thorsby 74., Messias 81., ill. Cristante 22.)

Az Atlético Madrid 2-0-ra győzött az Osasuna vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójában, csütörtökön. A meg nem adott gólig jutó pamplonaiak négy meccse nyeretlenek a pontvadászatban.

La Liga, 7. forduló

Celta Vigo-Alavés 1-1 (R. Marin 35. - öngól, ill. Samu 73.) Kiállítva: De la Torre 68. - Celta Vigo
Osasuna-Atlético Madrid 0-2 (Griezmann 20., Riquelme 81.) Kiállítva: Avila 85., ill. Morata 85.

Granada-Betis 1-1 (Boye 67., ill. Diao 51.)

Paks
Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.