Fotó: realracingclub.es

Spanyol foci: A Fradi kölcsönjátékosa szomorította Uzuniékat - videón a győztes gólja

Három pontot ért a Racing Santandernek Roko Baturina gólja.
Nyikes Zoltán 2023. április 24., hétfő 14:30
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. április 24., hétfő 14:30

A spanyol másodosztályú bajnokság 37. fordulójában a Fradi kölcsönben játszó támadóját, Roko Baturinát is foglalkoztató Racing Santander fogadta a Granadát, amelynél pedig a Ferencvárostól tavaly januárban szerződtetett Myrto Uzuni lépett pályára.

A két játékos közül végül a még az NB I-es éllovashoz tartozó horvát támadó örülhetett jobban, miután éppen az ő góljával sikerült megszereznie a győzelmet a Racingnak. Az 52. percben Inigo Vicente játszotta meg a 16-oson belülre érkező Baturinát, aki háttal a kapunak megtartotta a labdát, majd kapura fordult és a jobb alsóba lőtt 11 méterről, kialakítva ezzel az 1-0-s végeredményt.

A 22 éves csatárnak egész jól megy a Racingban, 11 bajnokin 3-3 gól és assziszt eddig a mérlege.

A gól a videóra kattintva megtekinthető a Youtube-on

Sallói újra NB I-es csapatnál vállalhat munkát - itt lehet sportigazgató
A csakfoci.hu információja szerint minden bizonnyal újra Sallói István lesz a ZTE FC sportigazgatója.

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)