Fotó: twitter.com/HerthaBSC

Rosszul sikerült Hertha-hajrá: A 97. percben csúszott ki a győzelem Dárdaiék kezéből - videó

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC 2-2-re végzett a Holstein Kiel csapatával.
Csakfoci.hu 2024. március 1., péntek 20:36
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 1., péntek 20:36

A német másodosztály 24. fordulójában a Hertha BSC hazai pályán 2-2-re végzett a második helyen szereplő Holstein Kiel együttesével. A berlinieknél még az első félidőben duplázott a korábban Diósgyőrben és Debrecenben is megfordult támadó, Haris Tabakovic. A 29 éves bosnyák csatár előbb egy védelmi hibát használt ki, majd egy kipattanóra csapott le, és szerzett gólt. Utóbbi találat előtt egyébként Dárdai Palkó tálalt nagyszerűen társa elé.

A második játékrész 81. percében szépített a Kiel, majd a 91. percben büntetőből az egyenlítés is összejött a vendégeknek, akik végül egy ponttal távoztak Berlinből.

Dárdai Pál együttese a döntetlennel továbbra is a nyolcadik helyen áll a tabellán, jelen állás szerint hét pontra vannak az osztályozót érő, harmadik helytől. Dárdai Palkó 72 percet kapott a bajnokin, míg a másik két Dárdai-fivér - Márton és Bence - nem volt keretben.

Bundesliga 2, 24, forduló

Hertha BSC-Holstein Kiel 2-2 (Tabakovic 17., 45+1., ill. Porath 81., Becker 97. - 11-esből)

1-0

2-0

2-1

2-2

Fradi
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.