Rossi európai élcsapat figyelmébe ajánlotta Szalai Attilát: "Jó üzlet lenne leigazolni"

Marco Rossi egy interjúban arról beszélt, Szalai Attila leigazolásával jó üzletet kötne az olasz elsőosztályú Napoli csapata.
Póczik Dávid 2022. június 19., vasárnap 9:28
Marco Rossi egy interjúban arról beszélt, Szalai Attila leigazolásával jó üzletet kötne az olasz elsőosztályú Napoli csapata.
Szerző: Póczik Dávid 2022. június 19., vasárnap 9:28

A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi a Corriere Dello Sportnak arról beszélt, Szalai Attila pótolhatja-e Kalidou Koulibaly-t az olasz élvonalbeli Napoli csapatánál.

Ajánlom őt, rendkívüli alázatosság van benne. Egy olyan bajnokságban, mint a Serie A, rövid időn belül nagyon fontos játékos lesz erőssége és gyorsasága miatt. Nem sok olyan védő van Európában, aki olyan kvalitásokkal rendelkezik, mint ő. A Napoli jó üzletet kötne, ha leigazolná.

A nápolyiak az előző szezonban a harmadik helyen értek célba, a két milánói csapat mögött. Sajtóhírek szerint a csapat szenegáli védője - Koulibaly - elhagyja a csapatot, így Luciano Spalletti vezetőedzőnek új hátvédet kell keresnie.

Szalai 2021 januárjában igazolt a Fenerhez, a török a csapatnál 2025-ig van élő szerződése. A 24 éves védő az elmúlt szezonban 42 mérkőzésen lépett pályára a sárga-kékek színeiben, egy gólt és két gólpasszt jegyzett.

Olvastad már?
Rossi jobbkeze: "Magyarországon nagyon magasak az elvárások, időnként túlzóak" - itt az idő, hogy ne külföldi játékos példaképekről beszéljünk
A Puskás Akadémia mellett a válogatottnál is edzősködő Laczkó Zsolt árulta el, hogyan élte meg a kispadon az angolok elleni diadalt. Külön kiemelte Nagy Zsolt és Sallai Roland fantasztikus játékát. A szakember szerint a közvélemény még több kiugró eredményt vár majd el a magyar válogatottól.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.
Tovább az összes átigazoláshoz