Premier League: Nem 0-7, de egy vereséggel felért az MU meccse; Arsenal-siker extra triplával - videók

A listavezető Arsenal sorozatban ötödik bajnokiját nyerte, miután 3-0-ra legyőzte a városi rivális Fulhamet az angol labdarúgó-élvonal 27. fordulójának vasárnapi játéknapján. Leandro Trossard három gólpasszal járult hozzá az Ágyúsok sikeréhez.
Csakfoci.hu 2023. március 12., vasárnap 17:20
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 12., vasárnap 17:20

A harmadik helyen álló, egy hete Liverpoolban óriási pofont kapó (majd az Európa Ligában sima győzelmet arató) Manchester United vendéglátóként csak gólnélküli döntetlent játszott a sereghajtó Southamptonnal.

Az MU a 34. perctől, a brazil Casemiro piros lapját követően emberhátrányban futballozott az Old Traffordon. (MTI / csakfoci.hu)

PREMIER LEAGUE, 27. FORDULÓ:

Fulham – Arsenal 0-3 (Gabriel 21., Martinelli 26., Ödegaard 47.)

Manchester United – Southampton 0-0– piros lap: Casemiro (MU, 34.)

West Ham United – Aston Villa 1-1 (Watkins 17., ill. Benrahma 26. – 11-esből)

17:30: Newcastle United - Wolverhampton Wanderers

Topligák: A Liverpool a 7-0 után újabb sokkoló meccset játszott; nehéz helyzetből nyert a Real - videó
PL: a Vörösök öt bajnoki óta nem kaptak gólt, legutóbb kiütötték a Manchester Unitedet, most meg kikaptak az utolsó helyezett otthonában. La Liga: a Real hátrányból nyert.