Fotó: facebook.com/LiverpoolFC

PL: Haaland nélkül is gurított egy négyest a Manchester City a Liverpoolnak - videó

Mohamed Salah góljával még vezetett a Liverpool a 17. percben, de végül négyszer válaszolt a Manchester City és simán nyert.
Nyikes Zoltán 2023. április 1., szombat 15:29
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. április 1., szombat 15:29

A címvédő Manchester City a sérült Erling Haaland nélkül is magabiztosan nyert a vendég Liverpool ellen az angol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának szombat kora délutáni rangadóján. Bár a vezetést a Vörösök szerezték meg Mohamed Salah révén, a hazaiak a félidő derekán egyenlítettek egy mintaszerű támadás végén - Julian Álvarez volt eredményes.

A szünet után is lendületben maradt a City, amely hét perc alatt szerzett két góljával gyakorlatilag eldöntötte a találkozót, majd a hajrához közeledve még egyszer megörvendeztette szurkolóit. Kevin De Bruyne, valamint Jack Grealish is góllal és gólpasszal vette ki a részét a sikerből. (MTI)

Premier League, 29. forduló

Manchester City-Liverpool 4-1 (J. Álvarez 27., De Bruyne 46., Gündogan 53., Grealish 74., ill. Salah 17.)