A Juve elképesztő góllal mentett pontot 9 ember ellen a 94. percben - videó

Vlahovic egy fantasztikus szöglet végén szerzett gólt a Bologna ellen, így egy pontot megmentett a Juve.
Budai László 2022. április 16., szombat 20:44
Szerző: Budai László 2022. április 16., szombat 20:44

Zsinórban a hatodik bajnokiján talált be Marko Arnautovic, aki ezúttal a Juventus otthonában szerzett gólt, ezzel szerzett vezetést a Bologna az 52. percben.

Sokáig úgy tűnt, ezzel meg is tudják szerezni a három pontot a vendégek, a Bolognától azonban a 84. percben két embert is kiállítottak. A Juve pedig ezt Vlahovicnak köszönhetően a 94. percben - egy nem akármilyen szöglet végén - ki is használta, és legalább egy pontot megmentett (1-1).

Az este sztárja ezzel együtt is kétségtelenül Alessandro Del Piero volt, aki 2012 után tért vissza a Juve stadionjába, és álló vastapssal fogadták.