Fotó: twitter.com/FCBayern

Topligák: A PSG Messi-bombagóllal, a Bayern Dortmund-veréssel lett bajnok - videó

A Bayern München története 32., a PSG 10. bajnoki elsőségét gyűjtötte be.
Budai László 2022. április 23., szombat 23:12
Fotó: twitter.com/FCBayern
A Bayern München története 32., a PSG 10. bajnoki elsőségét gyűjtötte be.
Szerző: Budai László 2022. április 23., szombat 23:12

Ligue 1

A PSG-nek az 1-1-es döntetlen is elég volt a Lens ellen, és megnyerte története 10. bajnoki címét. Lionel Messi bombagóllal járult hozzá a döntetlenhez.

Bundesliga

A Bayern München abban a tudatban fogadhatta a Dortmundot, hogy ha nyer, biztosan megszerzi története 32. bajnoki elsőségét. Ennek megfelelően a bajorok Gnabry és Lewandowski góljával bő fél óra után már kettővel vezettek.

A Dortmund a második félidő elején 11-esből Can révén szépített, de a hajrában Musiala találata eldöntötte a találkozót és az aranyérem sorsát is (3-1).

Serie A

Az olasz bajnokságban az Inter 3-1-re nyert az AS Roma elleni rangadón, így újra az élre állt. A milánóiak Dumfries, Brozovic és Marftinez góljával már 3-0-ra is vezetett, José Mourinho együttese Mkhitaryan találatával csak szépíteni tudott.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Gera csak külföldre menne
Gera Dániel - akinek Diósgyőrben jövő nyárig szól a szerződése - elmondta: Magyarországon belül már nem akar klubot váltani, de egy esetleges külföldi szerződésre nyitott. (M4 Sport)
Légiósok
Kerkez tesvére árulkodott
Nagyon úgy tűnik, hogy megvan a Bournemouth légiósának, Kerkez Milosnak az új csapata.
Kecskemét
Megvették az MTK-játékost
Az elmúlt két szezont Budafokon kölcsönben szereplő MTK-játékos, Merényi Ádám átigazolási díjért szerződött a KTE-hez.
Tovább az összes átigazoláshoz