Fotó: Robin Jones - AFC Bournemouth/AFC Bournemouth via Getty Images
Nagyon úgy tűnik, hogy megvan a Bournemouth légiósának, Kerkez Milosnak az új csapata.
Kerkez Milos hamarosan a Liverpool játékosa lesz, ha testvérének, Markónak - a görög élvonalbeli Arisz Szaloniki 24 éves légiósának - hinni lehet.
A hírek szerint a tárgyalások még zajlanak a Vörösök és a magyar válogatott balbekk klubja, a Bournemouth között, amely körülbelül 45 millió fontot kér a védőért.
Kerkez testvére szerint pedig úgy tűnik, hogy a megállapodás hamarosan létrejön. Instagram-sztorijában megosztott egy képet, amelynek a felirata így szólt: "Kerkez Milos, aki hamarosan a Liverpool új játékosa lesz, elárulta, melyik klubnak szurkol."
Természetesen nagy leleplezés ezzel nem történt, de nagyon úgy tűnik, lassan tényként kell kezelni, hogy újabb magyar játékosa lesz a Premier League bajnokának.

Átigazolások
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.
Visszatért Norvégiába
Bogdán Hunor
Hivatalossá vált, hogy Bogdán Hunor norvég IF Fløya színeiben folytatja pályafutását.
Ajka
Edzőváltás
Már nem Csábi József az Ajka vezetőedzője.