Fotó: bild.de

Légiósok: Szalai helyzete egyre bizonytalanabb, egyelőre egyetlen török klubnak sem kell - sajtóhír

Aggasztó hírek jelentek meg a magyar válogatott jelenlegi és közeljövőbeli helyzetével kapcsolatban.
Nyikes Zoltán 2024. szeptember 7., szombat 10:06
Fotó: bild.de
Aggasztó hírek jelentek meg a magyar válogatott jelenlegi és közeljövőbeli helyzetével kapcsolatban.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. szeptember 7., szombat 10:06

A héten már az egyik legismertebb német fociportál, a Kicker is foglalkozott Szalai Attilával, akkor azt írták, hogy a Hoffenheim új klubot keres a magyar válogatott védő számára, az egyik lehetséges célállomás pedig a játékos számára jól ismert török bajnokság lehet. Szombat délelőtt aztán az ESPN-nél és a Goalnál is tevékenykedő újságíró, Ekrem Konur szállított friss információkat a magyar válogatott keretéből ezúttal játékhiány miatt kimaradt hátvéddel kapcsolatban.

Konur is kiemelte, hogy a Hoffenheim engedélyezte Szalai számára a távozást, azonban aggasztó hírekkel folytatta, értesülése szerint ugyanis annak ellenére, hogy több török klub számára is felajánlottak az elmúlt napokban a magyar játékost, egyikük sem volt hajlandó kifizetni az átigazolási díját.

Az újságíró végül hozzátette, Törökországban az átigazolási időszak jövő hét péntekig még nyitva van, de jelenleg nagyon bizonytalan a helyzete. Szalai piaci értékét jelenleg 4 millió euróra becsüli a Transfermarkt, azt azonban nem egyelőre nem tudni, mekkora összeget kér érte a Hoffenheim.

A 46-szoros magyar válogatott védőt mindenesetre jól ismerhetik a török klubok, hiszen korábban két és fél évig meghatározó játékosa volt a Fenerbahcénak.

A Csakfoci aktuális szavazásán az alábbi kérdésre keressük a választ: Milyen eredményt érünk el a németek ellen a Nemzetek Ligája első fordulójában? Kattints és szavazz itt!

Olvastad már?
Szoboszlai hatása 1 év alatt a Liverpoolra - elképesztő kimutatás jelent meg a magyar kapitányról Angliában
Szoboszlai Dominik nem csak futómennyiségben, de kreativitásban is kiemelkedő Angliában - mutat rá az Anfield Index nevű portál, amelynek cikkéből szemezgetünk az alábbiakban.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Argentin támadó is jött
Lucas Alfonso személyében argentin-olasz támadót igazolt a Zalaegerszeg a hivatalos átigazolási időszak utolsó napján.
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.  
Tovább az összes átigazoláshoz