La Liga: Kétgólos előnyt adott le a Barcelona, mégis nyert Sevillában - videó

A Barcelona 4-2-re győzött vasárnap a Real Betis ellen Sevillában a spanyol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. január 21., vasárnap 21:14
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 21., vasárnap 21:14

A vendégeknél Ferran Torres az első félidő közepén, majd a második elején is kapuba talált, de nem sokkal később Isco öt perc leforgása alatt két gólt lőtt, ezzel egyenlítettek a hazaiak.

A 90. percben a csereként beállt Joao Felix szerezte vissza a vezetést a katalánoknak, a 16-os vonaláról pazar mozdulattal jobb külsővel tekert a jobb alsó sarokba. Két perccel később Ferran Torres, aki az előző találatnál helyzetbe hozta Joao Felixet, a harmadik gólját is meglőtte egy gyors ellentámadás végén. (MTI)

La Liga, 21. forduló:

Real Betis – Barcelona 2-4 (Isco 56., 59., ill. F. Torres 21., 48., 92., Joao Félix 90.)

Real Madrid – Almería 3-2

Osasuna – Getafe 3-2

21:00: Girona – Sevilla

Sokk a Bundesligában: Otthon verték meg a Bayern Münchent - videó
Nagy meglepetésre vereséget szenvedett otthon a Bayern München a Werder Brementől a német labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.