La Liga: Őrületes meccsen, 0-2-ről, a 99. percben fordított a Real Madrid - videó

A Real Madrid 3-2-re nyert a vendég Almería ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. január 21., vasárnap 18:41
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 21., vasárnap 18:41

A fővárosi csapat az első félidőben kétgólos hátrányba került (a hazai közönség többször is kifütyülte a kedvenceit), de Jude Bellingham, Vinicius Junior és Daniel Carvajal találatával fordítani tudott.

Utóbbi gól a 99. percben esett, Vinícius és Bellingham akciója után talált a spanyol jobbhátvéd a kapuba.

A 21 forduló után is nyeretlen és utolsó helyen álló Almeríának nagyon kevés hiányzott a nagy bravúrhoz,de a rekordbajnok Real végül győzött, és jelenleg vezeti a La Liga tabelláját. A vendégek egyébként több játékvezetői ítéletet is kifogásoltak, és a VAR működésével sem voltak túlzottan elégedettek. (MTI / csakfoci.hu)

La Liga, 21. forduló:

Real Madrid – Almería 3-2 (Bellingham 56. – 11-esből, Vinícius Jr. 68., Carvajal 99., ill. Ramazani 1., E. González 43.)

Osasuna – Getafe 3-2 (Raúl García 9., Múnoz 31., Areso 81., ill. Mayoral 64., Maksimovic 68.)

18:30: Real Betis – Barcelona

21:00: Girona – Sevilla

Kiborultak a Real Madrid ellenfelénél a bíró miatt: "Kiraboltak minket, ez minden határt átlép" - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.