Fotó: www.elpais.com

Horrorsérülés a vb-selejtezőn: Az ellenfél is elsírta magát a madridi játékos bokája láttán - videó

Az Atlético Madrid kölcsönjátékosának bal bokája természetellenes szögben állt egy becsúszást követően.
Nyikes Zoltán 2020. október 10., szombat 13:24
Fotó: www.elpais.com
Az Atlético Madrid kölcsönjátékosának bal bokája természetellenes szögben állt egy becsúszást követően.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. október 10., szombat 13:24

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, magyar idő szerint péntek hajnalban a kolumbiai válogatott 3-0-ra legyőzte Venezuelát a dél-amerikai vb-selejtezős csoport első fordulójában.

A találkozó egy sajnálatos sérülés miatt is beszédtémát jelent a szurkolók között, a 8. percben ugyanis az Atlético Madrid kölcsönjátékosa, Santiago Arias rendkívül csúnya és ijesztő sérülést szenvedett, miután egyszerre csúszott be a labdáért Darwin Machisszal. A Bayer Leverkusennél kölcsönben lévő jobbhátvéd bokája teljesen kifordult és természetellenes szögben állt.

Machisnak a játékvezető ugyan felmutatta a piros lapot, de a videóbírózást követően visszavonta azt. A Kicker a legfrissebb hírében egyelőre nem írta, mennyi időt kell pontosan kihagynia Ariasnak, ám az biztos, hogy több hónapos pihenőre kényszerül.

Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.
Tovább az összes átigazoláshoz