Fotó: MTI/Illyés Tibor

Fradi: Dibusz rekorderként mutatta meg, miért ő most a legjobb magyar kapus - videó

Földöntúli bravúrral óvta meg a kapuját a Ferencváros hálóőre a pireuszi EKL-meccs első félidejében, Dibusz Dénes ráadásul történelmi találkozóhoz ért a Fradi színeiben.
Csakfoci.hu 2024. február 16., péntek 13:39
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 16., péntek 13:39

Dibusz Dénes 406. tétmérkőzésén védte a Ferencváros kapuját az Olympiakosz elleni Konferencia Liga-playoff meccsen. A zöld-fehéreknél már 10 éve játszó magyar válogatott hálóőr ezzel a kapusok között dr. Géczi Istvánt előzte meg az örökranglista élén, aki 1962 és 1979 között 405-ször állt a Ferencváros kapujában tétmeccsen.

Dibusz ugyan vereséggel lett csúcstartó, de megint volt egy olyan védése, ami egészen különlegesnek bizonyult: a 32. percben hatalmas bravúrra volt szükség a Fradi kapusától, amikor David Carmo bal alsóba tartó fejesét kellett hárítania.

Olympiakosz-Fradi: Álmában verték meg Stankovicot, az FTC edzőjét kétszer is felhúzták a meccs után – lapszemle
Így látták a görög portálok a csütörtöki Olympiakosz-Ferencváros EKL-playoff odavágóján (1-0) történteket. Lapszemle.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.