Élőben az EL: Aktobe - MTK

Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. június 30., csütörtök 13:58
Szerző: admin 2016. június 30., csütörtök 13:58

Csütörtökön az Európa Liga selejtezőjének első körében az MTK a kazah FK Aktobe csapatához látogat. Az odavágót magyar idő szerint 16 órától rendezik. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a meccset a csakfoci.hu-val!

FK Aktobe - MTK 1-1 (Zalmukan 43. - 11-esből, ill. Torghelle 29.)

93. perc: Vége, 1-1.

91. perc: Darko is lapot kap.

89. perc: Borbély egyből besárgul.

88. perc: Szatmárit Borbély váltja.

86. perc: Szorokin sárgult be.

82. perc: Zalmukan le, Sesztakov be.

77. perc: Gera lőtt távolról kapura, de a kazah kapusnak nem okozott gondot.

74. perc: Zalmukan lépett ki veszélyesen, Hegedüs nagyot mentett.

67. perc: Kanta 20 méteres próbálkozása fölé szállt.

65. perc: Poór centerezését követően Torghelle elől tisztáztak a védők.

62. perc: Csere a kazahoknál, Lassana le, Golubov be.

60. perc: Krjukov próbálkozott meg egy lövéssel, de messze elkerülte az MTK kapuját a labda.

58. perc: Torghelle tekert a tizenhatos sarkáról nem sokkal mellé.

51. perc: Zalmukan szöglete veszélyesen tekeredett középre, mentett az MTK védelme.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

46. perc: Szünet, 1-1.

43. perc: Torghelle ütközött a levegőben egy kazah játékossal a tizenhatoson belül, amelyet követően kissé érdekes módon büntetőt kapott az Aktobe. A tizenegyest Zalmukan értékesítette. 1-1.

40. perc: Nyom az MTK az utóbbi percekben, jobb a magyar csapat.

38. perc: Poór Patrik ment fel egy akcióval a jobb oldalon, majd megpróbálkozott egy lövéssel, de fölé ment a labda.

34. perc: Egy hazaadásgyanús eset a kazahoknál, de a játékvezető nem fújt a sípjába.

29. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezet az MTK! Nikac ment el a jobb oldalon az alapvonalig a tizenhatoson belül, majd az ötösön érkező Torghelle elé tálalt, aki nem hibázott. 0-1!

26. perc: Kiegyenlített a meccs, a mezőnyben zajlik a játék.

20. perc: Gera labdáját Torghelle fejelte kapura, Otarbajev védett.

18. perc: Gera beadása után Nikac fejelt a kapu mellé.

12. perc: Kanta szögletét követően egy hazai játékosról a kapu felé pattant a labda, de Otarbajev kiöklözte a játékszert.

11. perc: Egyelőre kiegyenlített a meccs, az MTK egyenrangú ellenfele a kazah csapatnak.

7. perc: Vass szerelt remekül a tizenhatoson belül.

3. perc: Hegedüs húzott le egy bal oldali beadást.

1. perc: Az MTK tiszta kékben, a kazahok fehér szerelésben játszanak.

1. perc: Megy a meccs!

Az FK Aktöbe kezdőcsapata: Otarbajev - Sitdikov, Isso, Karov, Krjukov - Zalmukan, Toveba, , Mitosevics, Bocsarov, Lassina, Szorokin

Az MTK kezdőcsapata: Hegedüs – Poór, Grgics, Baki, Vadnai – Vass, Kanta – Gera, Szatmári L. – Nikacs, Torghelle