Fotó: fradi.hu

Csercseszov a feröeri BL-döntetlenről: "Nem voltak nehézségeink, az történt, amit vártunk"

A Ferencváros vezetőedzője szerint pont azt kapták a mérkőzéstől, amit vártak.
Dudás Gábor 2023. július 11., kedd 23:08
Fotó: fradi.hu
A Ferencváros vezetőedzője szerint pont azt kapták a mérkőzéstől, amit vártak.
Szerző: Dudás Gábor 2023. július 11., kedd 23:08

Nem sokkal a feröeri KÍ Klaksvík elleni, 0-0-ra végződött Bajnokok Ligája-selejtező lefújását követően nyilatkozott az M4 Sportnak Sztanyiszlav Csercseszov, a Ferencváros vezetőedzője. Így értékelte a látottakat.

Úgy gondolom, hogy a mérkőzés során nem voltak nehézségeink. Azt kaptuk, amit vártunk. Nyilván egy ilyen pályán és egy ilyen környezetben hasonló játékra számíthattunk. Tudtuk jól azt is, hogy az ellenfél erős a rögzített szituációkban, ettől függetlenül nyilván ma győzni szerettünk volna, és maximálisan próbáltuk felvenni ilyen körülmények között is a harcot az ellenféllel. Erre a nehéz mérkőzésre számítottuk, hiszen számos találkozó óta veretlen az ellenfél, úgyhogy tudtuk, hogy egy győztes mentalitás mellett fognak felállni ellenünk.

De ez egy kétmeccses, oda-visszavágós történet, úgyhogy hazai pályán, a saját nézőink előtt nyilván ki szeretnénk harcolni a továbbjutást - fogalmazott a tréner.

Bajnokok Ligája-selejtezők, 1. forduló, 1. mérkőzés:

KÍ Klaksvík – Ferencváros 0-0

Beszámoló itt!

KÍ: Johansson – B. Petersen, Vatnsdal, Forren – Jönsen, Andreasen, Pavlovic (Danielsen, 56.), Da Silva – Frederiksberg, Kassi (Gussias, 88.), Kronberg (Mikkelsen, 78.)

FTC: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Cissé, Civic – Baráth, Esiti (Sigér, 73.) – Marquinhos (Owusu, 67.), Zachariassen (Makreckis, 92.), Traoré (Lisztes, 67.) – Varga B.

Olvastad már?
Fradi: Megszabadíthatják a csapatot a mellőzött csatártól - sajtóhír
A svéd élvonalbeli Hammarbyt érdekelheti Nikolai Baden Frederiksen megszerzése, akit nem marasztalnak a Fradinál.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz