Fotó: kecskemetite.hu

Fradi: Megszabadíthatják a csapatot a mellőzött csatártól - sajtóhír

A svéd élvonalbeli Hammarbyt érdekelheti Nikolai Baden Frederiksen megszerzése, akit nem marasztalnak a Fradinál.
Budai László 2023. július 11., kedd 15:50
Fotó: kecskemetite.hu
A svéd élvonalbeli Hammarbyt érdekelheti Nikolai Baden Frederiksen megszerzése, akit nem marasztalnak a Fradinál.
Szerző: Budai László 2023. július 11., kedd 15:50

A TuttoSvenskan Twitter-oldal számolt be róla, hogy a jelenleg is zajló svéd élvonal 10. helyén álló Hammarby érdeklődik a Ferencvárosnál kölcsönben futballozó Nikolai Baden Frederiksen iránt. A 23 éves dán csatárt 2023 januárjában vették kölcsön egy évre a zöld-fehérek a holland Vitesse-től, de a játékos nem tudta beverekedni magát az együttesbe, tavasszal hat bajnokin valamivel több mint 300 percet kapott mindössze.

Információink szerint a külföldön megjelent sajtóhíreknek van valóságalapjuk, így elképzelhető, hogy a svéd klub lesz, amely megszabadítja a Fradit Frederiksentől.

Olvastad már?
BL-selejtező: Nagy változás történt a Fradi keretében a feröeri meccs előtt
A friss igazolás Tosin Kehinde helyett Ryan Mmaee került be a zöld-fehérek KÍ Klaksvík elleni BL-selejtezős keretébe.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Tovább az összes átigazoláshoz