Sallai Roland és Szalai Attila csapata, a Freiburg 1-0-ra nyert a sereghajtó Darmstadt otthonában a német labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Sallai Roland kezdőként 72 percet játszott, s a negyedik percben sárga lapot kapott. A hírek szerint a nyáron biztosan távozó Szalai Attila a kispadon ült a vendégeknél.
A Freiburg sikerével feljött a nyolcadik helyre, s csak három pont a lemaradása a már európai kupaindulást jelentő hatodik pozícióban álló Eintracht Frankfurttal szemben. (MTI / csakfoci.hu)
Bundesliga, 29. forduló:
Darmstadt 98 – SC Freiburg 0-1 (Doan 36.)
Később:
17:30: Bayer Leverkusen – Werder Bremen
Olvastad már?
Újabb pofon a Liverpoolnak, Szoboszlai csak a szünetben állt be a vesztes bajnokin - videó
Nagy meglepetésre 1-0-ra kikapott otthon a Liverpool a Crystal Palace-től a Premier League 32. fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Örményország
Örmény kapus jöhet az NB I-be
Suren Meliksetyan információja szerint többek között francia első- és másodosztályú, illetve magyar klubok is érdeklődnek a Pjunyik örmény válogatott kapusa, Henri Avagyan iránt.
Ferencváros
Naby Keita
"Ez a futball, sohasem tudhatjuk, mi történik. Semmi biztosat nem tudok most mondani, csak hogy szeretem ezt a csapatot" - Naby Keita kölcsönszerződése az év végén jár le a Fradinál. (Mandiner)
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)