Újabb pofon a Liverpoolnak, Szoboszlai csak a szünetben állt be a vesztes bajnokin - videó

Nagy meglepetésre 1-0-ra kikapott otthon a Liverpool a Crystal Palace-től a Premier League 32. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. április 14., vasárnap 17:10
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 14., vasárnap 17:10

A héten már másodszor kapott ki az Anfielden a Liverpool, amely az olasz Atalanta elleni Európa Liga-zakó (0-3) után ezúttal nagy meglepetésre pont nélkül maradt a Crystal Palace elleni bajnokin (0-1) is.

Szoboszlai Dominikot a szünetben cserélte be Jürgen Klopp, de ezúttal a magyar középpályás sem tudott segíteni nagy labdabirtoklási fölényben és ellenfelénél veszélyesebben is futballozó csapatán. A győztes gólt a Palace angol válogatott középpályása, Eberechi Eze jegyezte a 14. percben.

A Liverpool a vereséggel nehéz helyzetbe kerülhet a bajnoki címért folyó versenyfutásban is: a címvédő Manchester City már megelőzi a Mersey-parti gárdát két ponttal a tabellán, és amennyiben az Arsenal behúzza később az Aston Villa elleni meccsét, az Ágyúsok három ponttal léphetnek el a Vörösöktől.

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)