Brutális bírói hiba az ETO KL-meccsén: Kétszer is felmutatták a sárgát a győri játékosnak, mégsem állították ki - videó

Stefuljnak kétszer is egyértelműen felmutatta a sárga lapot a koszovói bíró, ám nem állította ki. Az uefa.com tudósításában Boldor kapott sárga lapot a 95. percben, pedig ő a közelben sem volt.
Nyikes Zoltán 2025. július 31., csütörtök 20:25
Stefuljnak kétszer is egyértelműen felmutatta a sárga lapot a koszovói bíró, ám nem állította ki. Az uefa.com tudósításában Boldor kapott sárga lapot a 95. percben, pedig ő a közelben sem volt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. július 31., csütörtök 20:25

Rendkívül érdekes jelenetek játszódtak le a drámai hosszabbítást hozó ETO FC-Pjunyik Jereván Konferencia Liga-selejtező második fordulójának visszavágóján, ahol összejött a továbbjutás a hazaiaknak. A magyar csapat a 90. percben szerezte meg a továbbjutást érő gólt, az ETO harmadik találatát jegyző Daniel Stefulj pedig levetette a mezét gólöröm közben, amiért megkapta a szabályok szerint ilyenkor járó sárga lapját.

A 95. percben aztán Stefulj az ETO 16-osának előterében szabálytalankodott, fejbe rúgta ellenfelét, amiért ismét elővette a sárga lapot a játékvezető és egyértelműen úgy tűnt, hogy Stefuljnak mutatta fel, ám mindenki hatalmas meglepődésére azonban a piros lap elmaradt és a horvát játékos maradhatott a pályán.

Nagyon úgy tűnik tehát, hogy ritkán látható hatalmas hibát vétett a koszóvói bíró, Mervan Bejtullahu és nem állította ki két sárga lappal Stefuljt. Az uefa.com tudósításában viszont az szerepel, hogy a sárga lapot a csereként beállt Deian Boldor kapta a 95. percben, mindenesetre a videón egyértelműen az látszik, hogy másodjára is Stefuljnak mutatta fel a sárgát a játékvezető, hiszen a szabálytalanságot is egyértelműen ő követte el.


Stefulj mez nélkül, amiért sárgát kapott. Fotó: m4sport.hu

Stefulj második sárgája. Fotó: m4sport.hu
Olvastad már?
Az ETO is pörög még a piacon: Román és magyar játékos is érkezhet - fontos távozó is lehet
Honlapunk információja szerint a védelem megerősítésén lesz hangsúly a következő napokban.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Légiósok
Szoboszlait a Realba!
Spanyol sajtóhírek szerint a 100 millió eurós Szoboszlai Dominik a kispadra kiszemelt Jürgen Klopp egyik kulcskérése lehet a Real Madridnál.
Tovább az összes átigazoláshoz