BL: Kapaszkodnia kell a Barcelonának a továbbjutásért, a Laziót Eb-győztes csatára lőtte a legjobb 16 felé - videók

A Lazio Ciro Immobile hajrában lőtt góljaival 2-0-ra legyőzte a vendég Celticet kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, így az olasz csapat akár már késő este bejuthat a nyolcaddöntőbe.
Csakfoci.hu 2023. november 28., kedd 20:59
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 28., kedd 20:59

A római gárda az egész meccsen veszélyesebben játszott a csoportutolsó skót együttesnél, de helyzeteit a 82. percig nem tudta értékesíteni. Ekkor az olasz válogatott támadó talált be a kapu torkából, majd három perccel később eldöntötte a mérkőzést.

Sikerével a Lazio a tabella élére ugrott, és amennyiben később a második helyezett Atlético Madrid győz Rotterdamban a harmadik Feyenoord vendégeként, az olaszok és a spanyolok is továbbjutnak.

A másik kora esti meccsen az ukrán Sahtar Donyeck Hamburgban 1-0-ra verte a pont nélkül utolsó Royal Antwerpet, ezzel pontszámban utolérte az FC Barcelonát és az FC Portót. A katalán és a portugál csapat egymással csap össze a csoport rangadóján - az ifi BL-ben a Porto kiütéssel győzött Barcelonában.

Bajnokok Ligája-csoportkör, kedd

E-csoport:

Lazio – Celtic 2-0 (Immobile 82., 85.)

21:00: Feyenoord – Atlético Madrid

H-csoport:

Sahtar Donyeck – Royal Antwerp 1-0 (Matvijenko 12.) - piros lap: Muja (Sahtar, 97.)

21:00: FC Barcelona – FC Porto

Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.