BL: 2-0-ról is dráma lett Berlinben, 20 év után nyert egy csapat csoportmeccset - videók

A Braga óriási csatában, 0-2 után és egy 94. percben esett góllal győzte le a sérülése után a BL-keretbe sem jelölt Schäfer András csapatát, az Union Berlint idegenben, míg a még veretlen Real Sociedad Salzburgban gyűjtötte be a három pontot a másik kora esti Bajnokok Ligája-csoporttalálkozón.
Csakfoci.hu 2023. október 3., kedd 20:58
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 3., kedd 20:58

A sérüléséből lábadozó Schäfer András csapata Sheraldo Becker duplájával a 37. percben már két góllal vezetett, a Braga viszont még a szünet előtt szépített, majd a fordulás után szinte azonnal Bruma bombagóljával kiegyenlített. A berliniek a második félidő hajrájában egyértelműen többet tettek a győztelemért, több helyzetet is kihagytak, a portugálok pedig gyakorlatilag a meccs utolsó támadásából Andre Castro átlövésével megszerezték a győzelmet.

A másik koraesti találkozón a Real Sociedad az első félidőben szerzett gólokkal magabiztosan verte 2-0-ra a házigazda Salzburgot. A baszk gárda 20 év után tudott meccset nyerni a főtáblán - számolt be az UEFA hivatalos honlapja. (MTI / csakfoci.hu)

Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:

C-csoport:

Union Berlin – Braga 2-3 (Becker 30., 37., ill. Nakaté 41., Bruma 51., Castro 94.)

21:00: Napoli – Real Madrid

D-csoport:

Salzburg – Real Sociedad 0-2 (Oyarzabal 7., B. Mendez 22.)

21:00: PSV Eindhoven – Sevilla

BL: A Napoli kapusa fejelte a Real Madrid győztes gólját, óriásit égett a Manchester United - videók
A Real Madrid fordulatos mérkőzésen 3-2-re győzött a Napoli vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkör második fordulójának keddi rangadóján.