BL-sorsolás: A Real Madrid és az Atlético is angol csapatot kapott, kötelező vár a Liverpoolra - megvannak a párosítások

A címvédőt kapta a Real Madrid a negyeddöntőben, míg a Manchester City az Atléticóval néz farkasszemet. A másik ágon egyértelmű esélyes a Liverpool és a Bayern is.
Nyikes Zoltán 2022. március 18., péntek 12:18
A címvédőt kapta a Real Madrid a negyeddöntőben, míg a Manchester City az Atléticóval néz farkasszemet. A másik ágon egyértelmű esélyes a Liverpool és a Bayern is.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. március 18., péntek 12:18

A keddi és szerdai visszavágók után kiderült, hogy három-három angol és spanyol, valamint egy-egy német és portugál csapat alkotja a legjobb nyolc mezőnyét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: egészen pontosan a Chelsea FC (angol, címvédő), a Manchester City (angol), a Liverpool FC (angol), a Real Madrid (spanyol), az Atlético Madrid (spanyol), a Villarreal (spanyol), a Bayern München (német) és a Benfica (portugál).

A negyed- és az elődöntő sorsolását pénteken délben tartották, nem volt korlátozás vagy kiemelés, azaz bármelyik csapat találkozhatott egymással.

Bajnokok Ligája, negyeddöntők

Chelsea–Real Madrid
Manchester City–Atlético Madrid
Villarreal–Bayern München
Benfica–Liverpool

Bajnokok Ligája, elődöntők

Manchester City–Atlético Madrid/Chelsea–Real Madrid
Benfica–Liverpool/Villarreal–Bayern München

A negyeddöntő első mérkőzéseit április 5-én és 6-án rendezik, míg a visszavágókra egy héttel később kerül sor, az elődöntő játéknapjai pedig április 26.-ra és 27.-re, valamint május 3.-ra és 4.-re esnek.

Olvastad már?
Fradi: Egy válogatott alapemberrel és egy magyar tehetséggel is hosszabbítottak - hivatalos
Eldar Civic és Nagy Olivér is új szerződést írt alá a Ferencvárosnál.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Zalaegerszeg
Megtartanák Szendreit
Szendrei Norbert menedzsere szerint a Paks és a Szpari is érdeklődik a játékos iránt, ám a ZTE meghosszabbítaná jövő nyáron lejáró szerződését. (M4 Sport)
Kazincbarcika
Dombó érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-es újonc Kazincbarcika, hogy szerződtette az egy éve csapat nélküli rutinos kapust, Dombó Dávidot.
Légiósok
Szappanos Péter
Szappanos Péter ügynöke, Schultz Levente szerint a magyar válogatott kapus hamarosan szerződést bont az al-Fateh-nél.
Tovább az összes átigazoláshoz