A magyar válogatottat megelőző Olaszország bronzérmes lett a Nemzetek Ligájában - videó

Olaszország harmadik lett a Nemzetek Ligájában: a sorozat négyes döntőjének vasárnapi bronzmérkőzésén a legutóbbi Eb-t megnyerő és a "magyar csoportból" továbbjutó Squadra Azzurra 3-2-re győzte le a házigazda hollandokat vasárnap.
Csakfoci.hu 2023. június 18., vasárnap 18:44
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 18., vasárnap 18:44

Az olaszok azt követően jutottak el a négyes döntőbe, hogy a Nemzetek Ligája A-divíziójának 3-as csoportjában megelőzték a magyar válogatottat. A hollandiai torna elődöntőjében viszont 2-1-re kikaptak a spanyoloktól.

A házigazda elleni vasárnapi bronzmeccssen már 2-0-ra vezetett a 23. percben Roberto Mancini együttese és hiába szépített a második félidő közepén az Oranje, öt perccel később Chiesa találata mindent eldöntött. Wijdaldum hajrábeli találata már csak a kozmetikázásra volt elég.

A 20.45-kor kezdődő fináléban a világbajnoki bronzérmes horvát válogatott és a spanyol csapat találkozik egymással.

Nemzetek Ligája, bronzmérkőzés:

Hollandia - Olaszország 2-3 (Bergwijn 68., Wijnaldum 90., illetve S. Dimarco 6., Frattesi 23., Chiesa 73.)

20:45 (Rotterdam): Horvátország - Spanyolország

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.