C. Ronaldo és Messi is gólt lőtt, de csak az egyikük örülhetett - videó

Ez történt a Serie A-ban és a La Ligában vasárnap este.
Dudás Gábor 2018. szeptember 23., vasárnap 23:09
Szerző: Dudás Gábor 2018. szeptember 23., vasárnap 23:09

A Juventus komoly nehézségek árán, de a hajrában végül felőrölte a Serie A vasárnap esti meccsén a Frosinónét. Cristiano Ronaldo hétközi BL-pirosa után a bajnokságban vezető góllal vigasztalódhatott, a mindent eldöntő találatot pedig Bernardeschi jegyezte a 94. percben.

Serie A, 5. forduló:

Frosinone - Juventus 0-2 (C. Ronaldo 81., Bernardeschi 94.)

Torino – Napoli 1-3 (Belotti 51. – 11-esből, ill. Insigne 4., 59., Verdi 21.)

AC Milan – Atalanta 2-2 (Higuaín 2., Bonaventura 61., ill. A. Gomez 54., Rigoni 91.)

Bologna – AS Roma 2-0 (Matiello 36., Santander 59.)

Chievo – Udinese 0-2 (De Paul 76., Lasagna 90.)

Lazio – Genoa 4-1 (Caicedo 7., Immobile 23., 89., Milinkovic-Savic 53., ill. Piatek 46.)

A Barcelona a 423. bajnokiján játszó és ezzel rekordot döntő Lionel Messi találatával került előnybe a 19. percben a Girona ellen, de Lenglet 35. percben érkezett piros lapja felborította az addig egyértelműbbnek tűnő meccsképet. A kiállítás után még bátrabbá vált vendégcsapat az 51. percre, Stuani duplájával fordítani tudott, és bár Piqué nem sokkal később egyenlített, a hibátlan mérlegét elveszítő Barca nem tudott három pontot szerezni ezúttal.

La Liga, 5. forduló:

Barcelona - Girona 2-2 (Messi 19., Piqué 63., ill. Stuani 45., 51.)

Real Betis – Athletic Bilbao 2-2 (Bartra 5., Canales 68., ill. I. Williams 7., R. Garcia 18.)

Levante – Sevilla 2-6 (Martí 12., Kjaer 90. – öngól, ill. Ben Yedder 11., 35., 45., Carrico 21., André Silva 49., Sarabia 59.)

Villarreal – Valencia 0-0