BL: Dzeko "Jászai Mari-díjas" alakításán nevet az internet – videó

Nem mindennapi jelenet került a középpontba a nemzetközi labdarúgásban: a szerdai FC Porto-AS Roma BL-nyolcaddöntő (3-1, hosszabbítás után) 57. percében egymásnak esett a portugálok védője, Pepé és az olaszok támadója, Edin Dzeko - majd az utóbbi színészeket meghazudtoló módon játszotta el, hogy megfejelte ellenfele. Bár mindkét játékos valóban tett némi bólintó mozdulatot, de bosnyák támadó esése tényleg nem mindennapi.
Csakfoci Admin 2019. március 7., csütörtök 13:00
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 7., csütörtök 13:00

Mint ismeretes, nagy csatát vívott egymással szerda este a Porto és az AS Roma. A mérkőzés csak a hosszabbítás legvégén dőlt el miután Alex Telles a 117. percben büntetőből vette be Robin Olsen kapuját, és juttatta csapatát a legjobb 16 közé a Bajnokok Ligájában.

A meccshez hozzátartozik, hogy az 57. percben Pepé és Edin Dzeko egymásnak esett, majd a kisebb kakaskodás után az AS Roma bosnyák válogatott csatára már-már kínosan a földre esett a játékvezető, Cüneyt Cakir orra előtt.

Íme, a nem mindennapi jelenet:

Neymar nekiment a bíróknak: Fogalmuk nincs a futballról, romokban a PSG szezonja - BL-visszhangok
Forrnak az indulatok Párizsban, miután a PSG a 94. percben egy videóbírós góllal esett ki a Manchester Uniteddel szemben a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Megszólaltak a főszereplők.