Azok után, hogy a hét közben gólpasszt adott a Napoli elleni az Európa Ligában, az osztrák bajnokságban is kezdőként kapott lehetőséget a Red Bull Salzburg 18 éves magyar középpályása, Szoboszlai Dominik.
A magyar válogatottba is meghívót kapott tehetség újra élt is a bizalommal, a 91. percben ő állította be a 0-2-s végeredményt a Wacker Innsbruck otthonában.
Szoboszlai Dominik egy kontra végén talált be, méghozzá először az osztrák Bundesligában!
https://www.facebook.com/csakfoci.hu/photos/a.487354731307375/2236790983030399/?type=3&theater
Átigazolások
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.