18+: A foci vb eddigi legsokkolóbb jelenete - taxis hajtott a tömegbe, majd elfutott

Nyolc ember megsérült, amikor a világbajnokság miatt érkezett szurkolók közé hajtott egy taxi Moszkva központjában.
Dudás Gábor 2018. június 17., vasárnap 16:23
Nyolc ember megsérült, amikor a világbajnokság miatt érkezett szurkolók közé hajtott egy taxi Moszkva központjában.
Szerző: Dudás Gábor 2018. június 17., vasárnap 16:23

A felvételen jól látszik, ahogy a sofőr elveszíti uralmát autója felett, majd a tömegbe hajt, majd tucatnyi embert magával sodorva.

Az eset után többen az autóhoz ugrottak, feltépték a vezető oldalán lévő ajtót és kirángatták a taxist, aki azonban kitépte magát közülük, majd szaladni kezdett

(állítólag azt kiabálva, hogy "Nem én voltam!").

Közben többen is megpróbálták ütésekkel.rúgásokkal megállítani. Ez végül a rendőrségnek sikerült, elfogta a kirgiz származású sofőrt, aki a beszámolók szerint ittasan ülhetett volán mögé. Büntetőeljárás indul ellene.

A megdöbbentő jelenet videón:

Átigazolások
Légiósok
Tajti Mátyás
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda hivatalos felületein jelentette be, hogy szerződtette Tajti Mátyást.
DVSC
Yacouba Silué
Alig másfél év után távozhat Yacouba Silue, a DVSC elefántcsontparti csatára, aki az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a hajdúságiaknál.
DVSC
Fiatalok hosszabbítottak
A DVSC meghosszabbította Egri Imre, Kohut Máté és Tercza Gergő szerződését, míg Patai Dávid a többiekhez hasonlóan profi szerződést kapott - mindannyian rendszeresen meghívót kapnak az U-válogatottakba.  
Tovább az összes átigazoláshoz