Fotó: mlsz.hu

Eb: Egy nappal korábban elindult a jegyértékesítés

Hétfő helyet már vasárnap megnyitotta az online jegyigénylést az UEFA a 2024-es Európa-bajnokságra.
Csakfoci.hu 2023. december 3., vasárnap 13:48
Fotó: mlsz.hu
Hétfő helyet már vasárnap megnyitotta az online jegyigénylést az UEFA a 2024-es Európa-bajnokságra.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 3., vasárnap 13:48

A jegyigénylésre bő egy hétig, december 12-ig lesz lehetőségük az érdeklődőknek.

A jegyeket az UEFA – immáron megszokott módon – sorsolásra bocsátja, ezt követően mindenki visszajelzést kap, majd pedig a sorsoláson nyertes személyek jegytulajdonossá léphetnek elő.

Várhatóan jóval magasabb lesz az online igénylések száma, mint a nyerteseké. Egy személy 4 jegyet igényelhet összesen.

További fontos részletek a jegyigényléssel kapcsolatban.

Az ellenfelek ismeretében szerinted hányadik helyen végez a magyar válogatott az Eb-csoportjában? Kattints és szavazz a csakfoci.hu legújabb kérdésére!

Olvastad már?
Eb: A németek szerencsés sorsolásról írnak, a svájciak szerint övék a második legerősebb csapat a csoportban - sajtóvisszhang
A német és a skót sajtó többnyire a két ország labdarúgó-válogatottjának Európa-bajnoki nyitómérkőzését emelte ki a jövő nyári németországi kontinenstorna Hamburgban rendezett csoportsorsolásának másnapján. A magyar válogatott az A csoportba, a házigazda németek, a skótok, valamint Svájc mellé került.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Visszaküldenék a kölcsönjátékost
A skót Dundee United tárgyal a Ferencvárossal, hogy visszaküldhesse Isaac Pappoét, aki még augusztusban szenvedett súlyos sérülést, és a jelek szerint már nem játszhat a szezonban.
Szpari
Osztrák tornyot igazoltak
A Nyíregyháza szerződtette a cseh élvonalbeli Slovácko 29 éves osztrák csatárát, Marko Kvasinát.
DVSC
Így alakul a keret
Játékosáramlásról, esetleges edző- és kapuskérdésről is beszélt Bogdán Ádám sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz