Őrült meccsen nyolcgólos döntetlent játszott az NB I-es csapat

Rendkívül fordulatos, zárt kapus edzőmérkőzésen 4-4-es döntetlent játszott egymással a Balmazújváros és a Vác szerdán kora délután.
Csakfoci Admin 2018. február 7., szerda 14:03
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 7., szerda 14:03

A Balmazújváros elleni találkozó álomszerűen kezdődött az NB II-ben 5. helyen álló Vác számára, a vendégek már a 22. percben Zsolnai szerencsés góljával megszerezték a vezetést, amit később Nagy duplázott meg. Később a Balmazújváros rendezte sorait, előbb Andrics szépített, majd Vajda óriási góljával egalizáltak. A folytatásban Zsiga Ervin bombagóljával átvették a vezetést egy perccel az első félidő előtt. (3-2).

A második játékrészben a váciak egyenlíteni tudtak Szabó Norman Áron találatával, majd a 77. percben Haris Attila 23 méterről szabadrúgásból a kapu jobb felső sarkába bombázott. A 4-4-es végeredményt Borvető Áron állította be.

Felkészülési mérkőzés

Balmazújváros-Vác 4-4 (Andrics 27., Vajda 32., Zsiga 44., Haris 77., ill. Zsolnai 22., Nagy 26., Szabó 63., Borvető 90+1.)

Balmazújváros, I. félidő: Horváth– Habovda, Rus, Tamás, Eke – Vajda, Irakli, Sigér, Zsiga – Andrics, Bachana

Balmazújváros, II. félidő: Horváth – Schmid, Póti, Jagodics, Virág – Harsányi, Haris, Ante, Kónya (Erdei 64.) – Kamarás, Rácz

Honvéd
Tompa Ákos
A Real Sociedadban folytatja pályafutását a kispestiek 17 éves kapusa, Tompa Ákos.