Fotó: bild.de

Légiósok: Külföldön biztosra írják a megegyezést, megvan Szalai Attila új csapata - van azonban egy kis bökkenő

Törökországban azt írják, hogy a Trabzonspor vételi opcióval kölcsönveszi Szalai Attilát a Hoffenheimtől, azonban az üzlet lelassult, miután lemondott a német klub elnöke.
Nyikes Zoltán 2024. július 5., péntek 12:35
Fotó: bild.de
Törökországban azt írják, hogy a Trabzonspor vételi opcióval kölcsönveszi Szalai Attilát a Hoffenheimtől, azonban az üzlet lelassult, miután lemondott a német klub elnöke.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 5., péntek 12:35

Egybehangzó török sajtóhírek szerint mindenben megállapodott egymással a Hoffenheim és a Trabzonspor, amely egy évre kölcsönveszi a magyar válogatott Szalai Attilát, a szerződés pedig vételi opciót is fog tartalmazni.

A Sabah és a Sporx azonban arról számolt be, hogy váratlan akadályba ütközött az üzlet, a Hoffenheim elnöke, Kristian Baumgärtner ugyanis egészségügyi problémák miatt a napokban lemondott posztjáról, ez pedig késlelteti az átigazolást.

A török portálok azt írják, az ideiglenes elnöknek kinevezett Simone Engelhardt arról tájékoztatta a Trabzonspor illetékeseit, hogy megvárják, amíg a klubnál kialakult bizonytalan helyzet megszűnik, és ezt követően véglegesíthetik hivatalosan is az üzletet.

Mint ismert, a 46-szoros válogatott védő számára nem ismeretlen a török bajnokság, hiszen korábban két és fél évet húzott le a Fenerbahcéban, ahonnan tavaly nyáron igazolt a Bundesligába. A német élvonalban viszont nem jöttek be a számításai, előbb a Hoffenheimben mindössze négy bajnokin és egy kupameccsen jutott szóhoz, majd a kölcsönjátéka során tavasszal a Freiburgban három találkozón lépett pályára.

Olvastad már?
Kubatov: "Mindössze 5% az esély a szerződéskötésre a Gazprommal" - a Fradi-elnök szerint a focisták megérdemlik a fizetésüket, Dibusz helye veszélyben
A Ferencváros elnöke, Kubatov Gábor adott hosszabb interjút az Index című műsorában Rónai Egonnak. Az FTC első embere elmondta, 5% esélyt lát arra, hogy lesz szerződés a Gazprommal, a focisták fizetése pedig azért nem nyilvános, mert a reakciók elfogadhatatlanok lennének.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
MTK
Molnár klubot válthat
Úgy tudjuk, az MTK és a lengyel Cracovia szóban megegyezett Molnár Rajmund átigazolásáról, a transzferre már csak a 22 éves szélsőnek kell rábólintania.
Újpest
Milan Tucic
Bár Lorenzo Lepore szerint a Spartak Trnava kölcsönszerződéssel, vételi opcióval próbálta megszerezni Milan Tucicot, valójában nem érkezett megkeresés az Újpest-csatár iránt. (Lila Sector)
PMFC
Olasz sztárklubhoz igazolt a tehetség
A játékost képviselő CMG menedzseriroda és a PMFC is beszámolt arról, hogy az U17-es magyar válogatott és a pécsiek tehetséges kapusa, Kilvinger Levente az AS Roma utánpótlásába igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz