Élőképes közvetítés: Örményország U19 - Magyarország U19

A magyar U19-es válogatott az örményekkel játszik Eb-selejtezőt. Amennyiben a mieink nyernek, nagy valószínűséggel ott lesznek az elitkörben. Szurkoljunk együtt a csapatnak!
Privacsek András 2016. november 15., kedd 7:00
Szerző: Privacsek András 2016. november 15., kedd 7:00

Így lehet elitkörös az U19-es válogatott - nyernünk kell és szurkolni az olaszoknak

A mieink összeállítása:

Demjén – Szalai An., Szalai At., Tóth B., Gergényi – Szoboszlai, Kleisz, Vogyicska – Csernik, Bíró, Tóth M.

A 18. percben Szoboszlai tekert 20 méterről a hosszú sarokba, majd a 24. percben Tóth Máté adta be, Bíró pedig öt méterről a kapuba fejelt, így 2-0-ra vezetünk. A csoport másik mérkőzésen Olaszország 1-1-re áll Svájc ellen, mindez azt jelenti, hogy jelenleg másodikak vagyunk a csoportban és továbbjutásra állunk. A szünetben továbbra is 2-0.

A magyar válogatott a második félidőt is uralja, a 60. percben még mindig két góllal vezetünk. A 87. percben végleg eldőlt a mérkőzés, miután Kleisz gurított 15 méterről a kapuba, majd a 90. percben Szabó is betalált, kialakítva ezzel a 4-0-s végeredményt.