Szenzáció: Negyedosztályú csapat a Német Kupa elődöntőjében - videó

1-1-s döntetlent és drámai hajrát (a vendégek egy büntetőt elrontottak, de a 90. percben mégis egyenlítettek) követően, 11-esekkel búcsúztatta a német negyedik vonalban szereplő Saarbrücken a Bundesligában játszó Fortuna Düsseldorf csapatát a Német Kupa legjobb nyolc csapata között.
Dudás Gábor 2020. március 3., kedd 21:41
Szerző: Dudás Gábor 2020. március 3., kedd 21:41

A patinás gárda 35 évet követően jutott ismét a legjobb négy közé a sorozatban. A keddi találkozót közel 7 ezer szurkoló látta a negyedosztályú csapat stadionjában.

Német Kupa, negyeddöntő:

Saarbrücken (IV.) – Fortuna Düsseldorf 1-1 (Janicke 31., ill. Jörgensen 90.) – 11-esekkel: 7-6

Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.