Sokadosztály

Koplárovics Béla a megye háromban kísértett

Feltöltve: 2014, november 18 - 12:42

Koplárovics Béla kísértett a Tolna megyei harmadosztály hétvégi fordulójában. A ZTE egykori játékosának neve úgy tűnt fel az egyik meccs jegyzőkönyvében, hogy a pálya közelében sem volt.

1000 szurkoló tombolt a magyar megyei rangadón - videók

Feltöltve: 2014, november 11 - 22:46

16 év után újra Ibrány-Nagyhalász rangadót rendeztek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, és a szurkolók ennek megfelelően remek körítést adta a csatának, hiszen mintegy 1000 néző volt ott az 1-1-re végződött találkozón, amelynek hangulatát sok NB I-es meccs is megirigyelhetné.

Videó: Részeg szurkoló randalírozott a magyar bajnokin

Feltöltve: 2014, november 11 - 11:03

Fura véget ért a Héhalom-Szécsény mérkőzés a Nógrád megyei első osztályban. A vendégek 2-1-es vezetésénél a hazaiak egyik (a felvételek alapján feltehetően ittas) szurkolója előbb a játékvezetőre, majd a közbeavatkozó héhalmi játékosokra támadt. A nogradifoci.hu videója.

Klasszikus mestertizenkilencest lőtt egy magyar játékos

Feltöltve: 2014, október 30 - 16:49

Klasszikus "mestertizenkilencest" ért el a Gyöngyöstarján U14-es együttesének játékosa, Rácz Márk a Markaz elleni bajnokin, amelyet kizárólag az ő találataival nyert meg 19-0-ra együttese.

Videó: 15 másodperc után villant a piros a magyar meccsen

Feltöltve: 2014, október 27 - 15:50

A Herend- Balatonalmádi Veszprém megyei első osztályú mérkőzésen a vendégek védőjét, Blaskit ugyanis már a 15. másodpercben kiállította a játékvezető. A hazaiak kihagyták a büntetőt, majd a vendégek is elhibáztak egy tizenegyest, végül a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ért véget. (Forrás: bakonyfoci.hu/Origo)

Életet mentett a futballbíró a magyar bajnokin

Feltöltve: 2014, szeptember 22 - 08:29

Életet mentett a játékvezető a Fejér megyei második ligában lejátszott Vál-Bodajk mérkőzésen.

A nap fotói: Teljesen elöntött a víz egy magyar focipályát

Feltöltve: 2014, szeptember 15 - 13:03

Az esőzések hatására teljesen víz alá került a Komárom-Esztergom megyében található Bana község futballpályája.

Videó: Dulakodással ért véget a magyar focimeccs

Feltöltve: 2014, szeptember 4 - 09:24

Parázs hangulatban ért véget a Berkenye és a Nőtincs rangadója (1-1) a Nógrád megyei első osztályban. A nogradifoci.hu videója.

Rendőrt hívott a bíró a kiállított magyar válogatott csillagra

Feltöltve: 2014, szeptember 1 - 21:27

Rendőrt hívatott a játékvezető Mészáros Dömötörre, korábbi válogatott röplabdázóra és Csongrád megyei másodosztályú Csengele labdarúgójára, aki kiállításakor lökdöste, majd a levonuláskor elmondása szerint meg is fenyegette a bírót.

Tragédia: A pályán halt meg egy magyar focista

Feltöltve: 2014, augusztus 26 - 08:13

Tragédiába torkollott az Inke és a Baté csapatainak hétvégi bajnoki mérkőzése a Somogy megyei negyedosztályban. A vendégek 57 éves játékosa, Bodor Jenő összeesett a pályán, életét pedig már nem tudták megmenteni.