A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros (élő)

Sport 1

11.00: Labdarúgás, török bajnokság, 23. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Sport 2

15.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, 23. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 1

16.10: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Digisport 2

09.10: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Newcastle (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-St.Étienne (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Strasbourg (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Reims (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lorient (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Marseille (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lille (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Norwich (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Wolverhampton (ismétlés)
22.45: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Betis (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Athletic Bilbao (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Cadiz (ismétlés)

Arena 4

11.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hearts-Celtic (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, Liverpool TV, Crystal Palace-Liverpool (ismétlés)