A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

08.00: Labdarúgós, Német Kupa, összefoglaló (ismétlés)
13.15: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló, 22. forduló (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Venezia (ismétlés)

Sport 2

11.30: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Besiktas (élő)
14.30: Labdarúgós, Olasz Kupa, összefoglaló (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Udinese (élő)
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Venezia (élő)
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta (élő)

Digisport 1

08.20: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Arsenal-Liverpool (ismétlés)
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Aston Villa (élő)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United (élő)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Newcastle (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Marseille (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lille (ismétlés)

Digisport 2

08.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St.Étienne (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
12.40: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lille (élő)
22.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Aston Villa (ismétlés)

Spíler 1

07.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Leipzig (ismétlés)
16.25: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Dortmund (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City (élő)
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Wolverhampton (ismétlés)
22.50: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Dortmund (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Cádiz (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Mallorca (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo (ismétlés)

ARENA4

07.00: Labdarúgás, Liverpool TV, Liverpool-Brentford (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-St.Pauli (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Bielefeld (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Stuttgart (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Köln (élő)