Fotó: paksifc.hu

Komoly érvágás Bognárnak az EL-párharc előtt – műtét miatt kidőlt a Paks alapembere

Osváth Attila műtéten esett át, egy hónapos kihagyás vár rá.
Póczik Dávid 2025. július 9., szerda 9:34
Fotó: paksifc.hu
Osváth Attila műtéten esett át, egy hónapos kihagyás vár rá.
Szerző: Póczik Dávid 2025. július 9., szerda 9:34

Osváth Attila, a Paksi FC magyar válogatott szélsője kedden lágyéksérv miatt műtéten esett át – számolt be a hírről a klubhonlap. A beavatkozás invazív, hagyományos sebészi eljárással történt, nem artroszkópos módszerrel, így az orvosi vélemények szerint körülbelül egy hónapos kihagyás vár rá. Rehabilitációjáról a klub folyamatosan tájékoztatja a szurkolókat.

- Tegnap volt a műtét, és ha minden igaz, sikeres volt a beavatkozás. A mai napon elhagyhattam a kórházat, és otthon folytatom a regenerálódást. Reméljük, hogy pár hét múlva már fogok tudni játszani. Van egy protokoll, amit egyeztettem az orvossal, és pár nap múlva otthonról fogom elkezdeni a gyógytornát, illetve a kezeléseket. Bízom benne, hogy minél hamarabb vissza tudok térni a csapathoz - fogalmazott a műtétet követő napon Osváth.

A játékos kiesése nem jött jókor Bognár Györgynek, ugyanis a hazai labdarúgócsapatok közül elsőként csütörtökön a Magyar Kupa-győztes Paks kezdi meg szereplését a nemzetközi kupasorozatok 2025/26-os idényében, méghozzá az Európa Liga selejtezőjében. A tolnai együttes ahogy tavaly, úgy ezúttal is a román kupagyőztest kapta ellenfélül, amely idén a CFR Cluj. A mérkőzést 19 órától rendezik csütörtökön.

Javában a csapatok az átigazolási piacon. Folyamatosan frissülő rovatunkban ezúttal is mindig mindent megtalálsz a Ferencvárosról is - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is!

Olvastad már?
Kölcsönben folytathatja a Barca magyar kapusa, spanyol klub csapna le rá – sajtóhír
Sajtóhírek szerint Yaakobishvili Áron kölcsönben távozhat a nyáron, és a spanyol másodosztályba frissen feljutott FC Andorra komolyan érdeklődik iránta.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Abu Fani is maradhat
Az izraeli válogatott középpályás, Mohammed Abu Fani állítólag kijelentette, hogy marad az FTC-nél.
Ferencváros
Megérkezett az új csatár
A korábbi híreknek megfelelően a Ferencváros bejelentette a Vojvodina nigériai támadója, Bamidele Yusuf érkezését.
MTK
Polievka nem eladó
A Futbalové Zákulisie szerint a szlovák válogatottat is megjárt Róbert Polievka iránt a Spartak Trnava érdeklődik, ám a Csakfoci úgy tudja, az MTK nem szeretné értékesíteni a támadót, így maradhat Magyarországon.
Tovább az összes átigazoláshoz