A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4

09.00 Labdarúgás, NB I, Honvéd-FTC (ismétlés)

13.00 Labdarúgás, NB II, Haladás-Diósgyőr (ismétlés)

15.00 Labdarúgás, NB I, Puskás A.-Kisvárda (ismétlés)

20.00 Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, Paks-Újpest, ÉLŐ

Sport 1

08.00 Olasz bajnokság, 33. forduló, Napoli – Roma (ism.)

11.00 Olasz bajnokság, 33. forduló, Atalanta – Verona (ism.)

21.00 Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Internazionale – Milan, ÉLŐ

Sport 2

15.45 Olasz bajnokság, 33. forduló, Napoli – Roma (ism.)

18.45 Olasz bajnokság, 33. forduló, összefoglaló

20.45 Német Kupa, elődöntő, Hamburg – Freiburg, ÉLŐ

Digi Sport 1

16.35 Premier League, Manchester United – Norwich (ism.)

20.40 Premier League, Liverpool – Manchester United, ÉLŐ

Digi Sport 2

06.55 Premier League, összefoglaló

07.55 Premier League, Manchester United – Norwich (ism.)

09.55 Premier League, Tottenham – Brighton (ism.)

12.40 Premier League, West Ham United – Burnley (ism.)

14.30 Premier League, Watford – Brentford (ism.)

Digi Sport 3

08.45 Ligue 1, összefoglaló

09.55 Ligue 1, Rennes – Monaco (ism.)

11.55 Ligue 1, St. Étienne – Brest (ism.)

13.45 Ligue 1, Lille – Lens (ism.)

16.40 Ligue 1, Lyon – Bordeaux (ism.)

18.40 Ligue 1, Montpellier – Reims (ism.)

20.30 Ligue 1, PSG – Marseille (ism.)

22.30 Ligue 1, Nantes – Angers (ism.)

Spíler 1

05.00 Bundesliga 2, Dynamo Dresden – Holstein Kiel (ism.)

18.00 Bundesliga, Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg (ism.)

20.05 Premier League-összefoglaló

20.55 Spanyol bajnokság, Real Betis-Elche CF, ÉLŐ

23.10 FA Kupa-összefoglaló

Spíler 2

06.55 Spanyol bajnokság, FC Barcelona-Cádiz CF (ism.)

18.55 Spanyol bajnokság, Mallorca-D. Alaves, ÉLŐ

21.25 Spanyol bajnokság, Villareal CF-Valencia CF, ÉLŐ

23.55 Spanyol bajnokság, Real Betis-Elche CF (ism.)

Aréna 4

06.00 Bundesliga, 30. forduló: Freiburg-Bochum (ism.)

08.30 Bundesliga, 30. forduló: Mönchengladbach-Köln (ism.)

11.00 Angol másodosztály, összefoglaló