M4 Sport

11.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Paks-MTK Budapest (ism.)

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Mezőkövesd-MOL Fehérvár FC (élő)

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Puskás Akadémia-Kisvárda (élő)

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Honvéd-Ferencvárosi TC (ism.)

21.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Mezőkövesd-MOL Fehérvár FC  (ism.)

Sport 1

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, 33. forduló, Giresunspor-Besiktas (élő)

Sport 2

9.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa (ism.)

Digi Sport 1

8.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens (ism.)

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lorient (élő)

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Strasbourg (élő)

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Bordeaux (élő)

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Marseille (élő)

Digi Sport 2

9.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich (ism.)

12.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Brentford (ism.)

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Angers (élő)

19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Burnley (ism.)

23.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lorient (ism.)

Digi Sport 3

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Montpellier-Reims (élő)

Spíler 1

12.40: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Wolfsburg (ism.)

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Leicester City (élő)

17.25: Labdarúgás, angol FA-kupa, Chelsea-Crystal Palace (élő)

19.50: Labdarúgás, angol FA-kupa, Manchester City-Liverpool (ism.)

21.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Leicester City (ism.)

Spíler 2

7.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal (ism.)

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Levante (élő)

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atletico Madrid-Espanyol (élő)

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Club-Celta Vigo (élő)

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid (élő)

23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atletico Madrid-Espanyol (ism.)

Aréna 4

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, 30. forduló, Bielefeld-Bayern München (élő)

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 30. forduló, Union Berlin-Frankfurt (élő)

19.30: Labdarúgás, német bajnokság, 30. forduló, Leverkusen-RB Leipzig (élő)

Youtube

17.00: Labdarúgás, NB II, Dorog-Vasas (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Pécs (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Tiszakécske-Csákvár (élő)