A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.15: Labdarúgás, NB I, Góóól (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, NB I, Paks-ZTE (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, Budapaest Honvéd-MOL Fehérvár FC (élő)

M4 Sport+

20.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Dorog (élő)

Sport 2

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin (élő)
23.00: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Frankfurt (ismétlés)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Fiorentina (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Parma (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Benevento (élő)

Digisport 2

08.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Milan (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon (élő)
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lorient (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-PSG (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Cagliari (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice (élő)

Spíler1 TV

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Molde (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton (élő)
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United (élő)
22.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Fulham (ismétlés)

Spíler2 TV

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Osasuna (élő)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante (élő)
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia (élő)
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valladolid (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Sociedad (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia (ismétlés)